אודות זוקו שילובים


קבוצת זוקו שילובים הינה הקבוצה המובילה והמשפיעה בישראל ביבוא, שיווק ומכירה של ציוד, חלפים, ייזום פרויקטים ומתן שירותים מתקדמים בתחומי התשתיות, התחבורה, האנרגיה, המים, התעשייה והאוטומוטיב.

השילוב המושלם בין הידע הרב ויכולות הביצוע המרשימות, הפכו את זוקו שילובים לבעלת שם עולמי.

הקבוצה הציבה לה למטרה להיות הטובה ביותר בתחומה אודות למעטפת השירותים הרחבה אותה היא מספקת ושיתוף הפעולה ההדוק עם מיטב המותגים המובילים בעולם כגון:

International ,Perkins ,Ingersoll Rand ,Rocol ,Donaldson ,Shell ,Caterpillar ועוד, אותם היא מייבאת ומשווקת באופן בלעדי בישראל.

 

אנחנו בזוקו שילובים מספקים מגוון רחב של ציוד מכני הנדסי, כלי רכב, מנועים, גנרטורים, תחנות כוח, מדחסים, שמנים, מסננים, כלים פניאמוטים, שירותים הידראוליים וציוד נלווה לתעשייה ולכלל המגזרים האזרחיים, הציבוריים והביטחוניים. לקבוצה מרכז לוגיסטי חדשני ומרכז הפצה גדול, הכוללים צי הפצה של כ-­20 משאיות ושני סבבי הפצה יומיים בכל הארץ. כמו כן, מספקת מענה נרחב על ידי מרכז שיפוצים מתקדם למנועים ומכלולים ומרכז שיפוץ לקרונות ומנועי רכבת.

 

הטובים ביותר בעיני הלקוח, הספק והעובד!
הלקוחות שלנו מהווים את עמוד התווך של פעילותנו. כפועל יוצא מכך, יצקנו את החזון להיות הטובים ביותר בעיניהם ולפעול ללא לאות על מנת לספק למשאב יקר זה את השירות הטוב ביותר בזמני שיגרה וחירום, תוך מענה מיידי לצרכים המיוחדים של כל אחד מהם. השילוב בין עובדי חברה איכותיים ומקצועיים לבין לקוח מרוצה ומסופק מהווים את הקרקע הפורייה המושלמת להצלחה.

 

הון אנושי
קבוצת זוקו שילובים מעסיקה למעלה מ-750 עובדים בפריסה ארצית של 7 סניפים, מן הצפון ועד לדרום. לקבוצה מרכזי שירות, מרכז לוגיסטי חדשני, מוסכים ושירותי חוץ אשר נותנים מענה אמין ומקצועי בזמינות 24/7, בימי שיגרה וחירום. צוות מהנדסים וצי מורחב של 120 ניידות שירות הפועלים בשטח, מספקים שירות אישי המקצועי המהווה את ליבת הפעילות.

 

הידע והמקצועיות הבלתי מתפשרת של עובדי הקבוצה, מועברים למגזרים רבים בארץ ובחו"ל על ידי מרכז הדרכה מקצועי, המוכר מטעם משרד התמ"ת המספק לצה"ל וחברות וגופים מסחריים פתרונות הדרכה והסמכה בתחומי הפעילות של החברה.

 

תמיד איתכם, בשטח שלכם!

 

להמשך קריאה

כל המשרות בחברה

סטודנט/ית למחלקת בקרה

חולון

סטודנט/ית לכלכלה

חולון

אדמיניסטרטור/ית תפעול ושירות

חולון

יועצ/ת טכני לחדר MEM

חולון

רכז\ת שיווק

חולון

מעצב/ת גרפי/ת

חולון

מכונאי/ת אחזקה

לוד

רכז/ת אדמיניסטרציה

חולון

מיישמ/ת ERP פיננסי

חולון

מכונאי/ת שירות חוץ - טרקטורים ומלגזות

מחסנאי/ת רכש טכני

קרית ביאליק

מנהל/ת שירות ומכירות מתחום התחבורה

חולון

איש/ת שירות - מרכיב מכאני

לוד

מכונאי/ת צמ"ה/ מנועים

קרית ביאליק

מהנדס/ת חשמל - חטיבת הגז

חולון

סטודנט/ית חדר בקרה

חולון

סוכנ/ת מכירות רוחב-מרחב צפון

קרית ביאליק

חשמלאי/ת ציוד קרקע

חולון

נציג/ת חדר מצב

חולון

סוכנ/ת מכירות מדחסים

חולון

יועצ/ת טכני בכיר/ה - טכנאי/ת בכיר/ה

חולון

מנהל/ת מוצר - מכתש קידוח/פטישים

חולון

מנהל/ת חשבונות (עד מאזן)

חולון

מיישמ/ת Salesforce

חולון

סוכנ/ת מכירות מלגזות

חולון

מחסנאי/ת למרלו"ג

רמלה

טכנאי/ת שירות

קרית ביאליק

משרות חמות בזוקו שילובים